Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Chatbox

Lembre-se de ler as nossas regras!
    Load More
    You don't have permission to chat.

Recommended Posts

On 18.03.2018 at 04:08, T0E said:

Çocukları kurtarın, uzun zamandır, size yeni bir cms veya yeni bir emülatör gibi bir şey değil, farklı bir şey getirmek için havalı bir şey arıyordum, bu yüzden eski fan sitelerini programlama fikrime sahiptim ve bu seferki şanslıydı. ColdHabbo, bence çekici bir tasarıma sahip, neredeyse tamamen AJAX, PDO ve JS tarafından yapılan bir sistem. Tabii ki programlama mükemmel değil, ne de olsa profesyonel değilim ... Haze ekibinden arkadaşlarımın yardımına güveniyorum ve planın mümkün olan en kısa sürede ortaya çıkmasını umuyoruz, hala hatalar var, programlama hataları var ve birkaç tane inanıyorum. patlatır. Ancak bu hataları sizin için en kısa sürede düzeltmek için çok çalışıyoruz.

Yaptıklarımız hakkında:

• Tamamlanan dizinin çoğu
  • Giriş sistemi (mükemmel değil)
  • Takım Sayfası
  • Forum Okuma (mükemmel değil)
  • Haber Okuma (mükemmel değil)
  • Forum Mesaj Sıralaması (mükemmel değil)
  • Haber yorum sistemi, geri kalan haberler% 100 tamamlandığında yapılır.
  • Ve hatırlamadığım diğer şeyler.

Bizi bu kadar hızlı bitirmekten alıkoyan şey nedir?

• Hatalar, hatalar ve daha fazla hata ana problemimizdir, her 5 kod satırında, 15 hata. Genellikle noktalı virgül gibi kolay şeyler olan bir sorunu tanımlamak ya da çalışmayan bir kodu nasıl çalıştıracağınızı tanımlamak büyük bir problemdir ve daha sonra bu kodu çalıştırmak için başka bir yol planlamanız gerekir. aynı sonuç ...
  • Biz profesyonel değiliz ve çoğu zaman Google ortağımızın yardımına sahibiz, bir eğitim, belgesel veya ihtiyaç duyduğumuz her şey bulana kadar ve daha sonra kodumuza uymamız gerekiyor. bunun içinde.
  • Zaman yetersizliği Evet, zaman eksikliği, biz çok küçük bir ekibiz ve iş, çalışma ve hatta hahahah için iş, çalışma ve hatta hahahah gibi vagabond hahahah da 24 saat boyunca aktif olmaya istekli değiliz.
  • Profesyonel bir şeyler yapmak istiyoruz, daha az hata ve daha az faydalanma daha iyi, daha sonra da kaliteli bir ürünün tadını çıkarmanızı ve 100'den fazla destek konusu oluşturmanıza gerek kalmamasını istiyoruz.

Her neyse, ColdHabbo'yu orijinal JS ve CSS ile geliştiriyoruz, maalesef yaşlılar ve çoğu iyi çalışmıyor, CSS'yi orijinal stile uyacak şekilde yeniden yapılandırmamız gerekebilir. Simgeler ve düğmeler de dahil olmak üzere tüm görüntüler tamamen orijinaldir, bu yüzden Soğuk gibi görmeyi bekleyebilir ve bu düzenlemeyi değil. Bu nedenlerden dolayı, gelişme biraz zaman almalıdır. 

Her neyse, işte bu, size geliştirdiğimiz bazı ColdHabbo izlerini bırakıyorum.

resim.png

resim.png

resim.png

Orijinal gelişim için krediler:

Wallace Scoz, Marco Cuel, Laercio Calheiros

Haze Geliştirme Kredisi:

• iJhefe
  • Luan
  • T0E

güzel olmuş